Pas puthjes së Stresit me një vajzë tjetër, reagon Keisi: “Kur mjaftohesh me thërrime”

Një video e Stresit kur shfaqej duke u puthur me një vajzë tjetër bëri namin në media. Ata dukeshin shumë të afërt me njëri tjetrin, por ende nuk e dimë nëse bëhet fjalë thjesht për një miqësi apo dicka më tepër.

Video Player

00:00
00:00

Por duket se Keisi nuk e ka pritur mirë këtë, pasi pak orë pas publikimit të videos, ka bërë një status në rrjetet sociale,I cili duket se i dedikohet reperit.

“Kur mjaftohesh me thërrime, do të jesh gjithmonë i uritur”, shkruan Keisi.

Kujtojmë se gjatë një emisioni Stresi deklaroi se ishte ende I martuar dhe se gjërt me Keisin ishin në ulje e ngritje.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/CNA.al