Po kalonte një super formë, Kumbullës i ndodh e papritura në ndeshjen e sotme

Marash Kumbulla mbrojtësi i Kombëtares, është dëmtuar në ndeshjen që luhet momentalisht mes Veronës dhe Breshas dhe është larguar nga fusha e lojës.

Shqiptari ka pësuar një tërheqje muskulare dhe nuk ka mundur të vazhdojë dot lojën. Ai është zëvendësuar në minutën e 16-të, të sfidës dhe shpresohet të mos ketë diçka të rëndë dhë të rikthehet sa më shpejtë në fushat e blerta.

Për t’u theksuar është fakti se Kumbulla po kalon një formë shumë të mirë dhe po bën një sezon spektakolar duke rënë në sytë e disa ekipeve të mëdha në Itali.