Rikthehet fuqishëm në rrjetet sociale/ Rina Balaj tregon “hallin” e madh

Reperja nga Kosova Rina Balaj është rikthyer në rrjetet sociale pas një pause shumë të gjatë. Fansat e reperes menjëherë ka arritur të grumbullojë shumë ndjekës, të cilët kanë shprehur se iu ka munguar me muzikën e saj dhe fotot.

Duket se gjatë kësaj kohe Rina ka përfituar të bëjë ndryshime në pamjen e saj. Në foton e saj të parë me të cilën u rikthye në rrjetet sociale, u shfaq me flokët rozë. Ndërsa sot ka bërë një foto në ballkon dhe duket se idenë e fotos nuk e ka realizuar siç do të dëshironte.

Për këtë gjë e ka penguar gjatësia e saj. “Dreqin, mendoja se isha e gjatë”, shkruan Rina në foto dhe shkrimin e shoqëron me një emoji që qan./ CNA.al