“Rrugë të mbarë ku*vë”, ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici për atentatin ndaj Arjan Ndojit

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën.

Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga telefonatat dhe sms-të e shumta të shkëmbyera mes tyre.

Rraja është arrestuar si një nga atentatorët e prokurorit Arjan Ndoji.

Pas marrjes në pyetje të Kthjellës, ka reaguar ish-shoqja e saj Enxheil Shkira, me të cilën pati një sherr fizik pak kohë më parë.

“Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë”, shkruan Shkira.

Me sa duket, aktores dhe modeles Shkira nuk i ka dalë inati me Kthjellën, pasi kjo e fundit, bashkë me modelen Oriola Marashi e rrahën në mes të rrugës në Tiranë.

Të trija ato kishin qenë shoqe dhe sherri i tyre bëri shumë bujë.