Stresi nuk i “ndahet” skandaleve/ Publikon videon me hashash në tavolinë

Ai njihet për tipin e tij pa komplekse dhe që nuk i ndahet kurrë telasheve dhe skandaleve. Tepër aktiv në rrjetet sociale, së fundmi Stresi ka  publikuar një video të shkurtër në Instastory ku tregon një moment teksa ndodhet me një grup shokësh, dhe mbi tavolinë shikohet që ka hashash.

Sipas videos, ai afron kameran tek lënda narkotike, dhe tregon edhe një moment nga televizori me filmin vizatimor të kukullave “Tomi dhe Jerry” që përkon edhe me atë çka po bën ai vet.

Në atë çast shikohet  që Tomi thith cigaren,  por Stresi edhe pse nuk ka publikuar video ku duket edhe ai të konsumojë cigaren me hashash e lë të  nënkuptohet./CNA.al
Video Player

00:00
00:15