Të kapur për dorë, Ori Nebijaj në lidhje me kolegun e saj? (Foto)

Moderatori i njohur i ‘’Wake up’’ Isli Islami, ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, ku shihen bashkë me kolegen e tij bukuroshen Ori Nebijaj, të kapur dore për dore duke ecur.

Në media është përfolur shumë për lidhjen e tyre duke qënë se ne rjetet sociale gjithmonë i shohim bashkë dhe kanë një kimi me njëri –tjetrin.

Shumë herë kanë qënë në qëndër të mediave rozë për marrëdhënien e mirë që kanë të dy, gjë e cila është mohuar nga vetë protagonistët, duke u shprehur se jan thjesht shok të mirë.

Por duket se me publikimin e kësaj fotoje, dyshja po shkon drejt zyrtarizimit si çift, pasi kjo kapje për dore, flet më shumë sesa dy miq.

Untitled 16