Vera Grabocka si rrallëherë poston FOTO të së bijës

Prej vitesh vajza e vetme e regjisores së njohur Vera Grabocka, Linda jeton në Amerikë.

Grabocka rrallëherë publikon foto të së bijës së saj madje së fundmi Linda kishte dhe ditëlindjen dhe nuk publikoi asnjë foto të saj.

Por ditën e djeshme si rrallëherë Grabocka publikoi një foto të së bijës ku ajo duket dhe më e bukur se më përpara.

Vera nuk e tregoi arsyen pse postoi këtë foto të Lindës për momentin mbetet mister por ndoshta nuk kishte ndonjë arsye të fshehur, dhe fotoja ishte thjesht tepër e bukur dhe e meritonte te ndahej me të gjithë.

 

 

Image