Videoja bëhet virale, vogëlushja nuk e do mamanë dhe kërkon një tjetër

Pamjet e një vogëlusheje që thotë se nuk e do mamanë e saj janë bërë virale në një kohë të shkurtër. Ajo shfaqet me lot në sy dhe shprehet se do një mama tjetër.

Kjo kërkesë vjen pas një qortimi nga nëna e saj, të cilës i thotë se dëshiron teze Xhenin si mami.

Ndiqni videon për të mësuar si vijoi biseda mes tyre dhe mos i kurseni të qeshurat

https://youtu.be/wDqeqf59hKg