Vrau efektivin e RENEA-s në Lazarat, arrestohet i shumëkërkuari

Një shtetas i shpallur në kërkim është arrestuar nga Policia në Rinas gjatë ditës së sotme.

Ai është Beqo Ibrahimi, dhe ishte për vrasjen e efektivit të RENEA-s, Ibrahim Basha si edhe për  kultivim dhe prodhim kanabisi.

Ibrahimi ishtë në listën e të shumëkërkuarve të Policisë.

Beqo Ibrahimaj ishte dënuar nga Krimet e Rënda me 8 vite burg