Enca: Më kërkoni falje…!

Njihet për format trupore dhe për shkrimet që i lë në imazhe.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka befasuar me veshjen ndërkohë që pranë një postimi në Instagram u ka kërkuar të gjithëve t’i kërkojnë familje për një arsye, shkruan Syri Kosova.

Ajo nuk do që vitin 2019 ta mbyll keq me asnjë, andaj ka kërkuar që t’i kërkojnë falje.

“Nuk dua ta mbyll keq kete vit me asnje…keshtu qe me kerkoni falje! ???????????? “, ka shkruar Enca e cila kësaj here ka vendosur që mos ta zbulojë gjoksin bombastik.

© SYRI.net