FOTO/ Modelja dhe prezantuesja e njohur pozon nudo tregon fluturën tatoo në vendin intim

Ajo shfaqet gjithmonë e përsosur, e bukur, sensuale me një trup me forma prefekte dhe të gjitha këto e bëjnë që Belen Rodriguez të jetë një ndër femrat më të pëlqyera.

Dhe ditën e djeshme ajo si gjithmonë ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj me fotot e publikuara.

Belen mbante vetëm një çarçaf të bardhë dhe ishte tërësisht nudo ku shihej dhe tatuazhi flutur e saj aq shumë të përfolur

Dhe kaq mjafton për të çuar fansat në delir, që si kursyen zemrat dhe komentet:

Je një kryevepër, e pikturuar me penel, Zot i bukurisë, këta janë disa nga komentet e fansave të saj në Instagram.

Ndër të tjera edhe bashkëshorti i saj Stefano De Martino bëri vetëm një like.

ImageImage

ImageImage

© SYRI.net