FOTOLAJM/Ironia e fatit, apartamenti në shitje por pallati i gjithi do të shembet me tritol

Lëkundjet e tërmetit të 26 nëntorit kanë lënë të paprekur këtë tabelë në ballkonin e katit të pestë të një pallati 5 katësh në lagjen 13 në Durrës.

Apartameti që është në shitje për ironi të fatit nuk do të mund të gjejë kurrë blerës, pasi i gjithë pallati është shpallur i pabanueshëm dhe do të shembet me shpërthim të kontrolluar.

Si ky pallat ka edhe shumë të tjerë në Durrës që i pret i njëjti fat edhe pse ndërtime të reja.

/Ora News.tv/