Rita Ora fantastike në ‘festën më të madhe të vitit’ në Angli

Rita Ora ka dhuruar spektakël edhe në këtë edicion të ‘Jingle Bell Ball”.

Këngëtarja Rita Ora ka qenë super ylli i mbrëmjes edhe këtë vit në eventin më të madh të organiozuar për festat e fundvitit në Angli.

Në realizimin e radios Capital FM “Jingle Bell Ball’, Rita dhe shumë artistë të tjerë kanë performuar ‘live’ në skenën e vendosur në arenën e koncerteve O2 në Londër, shkruan Gazeta Express.

E veshur si një prrinceshë e akullt, Rita ka shkrirë zemrat e të pranishmëve edhe këtë vit me këngët e saj të cilat i ka kënduar ‘live për mrekulli, si dhe me performimin e tyre, ndërsa publiku ka kënduar bashkë me të hitet e mëdha të këngëtares si ‘Your son’, ‘Ritual’, ‘Let you love me’ e ‘I will never let you down’.

Si çdo herë, të pranishmin po e lavdërojnë paraqitjen e Ritës, duke thënë se ka qenë më e mira edhe këtë vit dhe se në paraqitjet ‘live’ është fantastike’./Gazeta Express/