Video-“Më kanë marrë gruan, ma kanë çuar në Golem”/ Rama befason me përgjigjen ndaj qytetarit

Një video e një qytetari që i ankohet kryeministrit Edi Rama se i kanë çuar në Golem, po bën xhiron e rrjetit.

Teksa Rama ndodhet në Durrës në zonat të cilat janë prekur nga tërmeti, një qytetar e ndjek pas duke iu ankuar.

“Çfarë ke mo vëlla cfarë ke më thuaj”, i thotë Rama.

“Më kanë marrë gruan, ma kanë çuar në Golem pa më pyetur mua”, i përgjigjet qytetari.

“Po gruaja paska më shumë mend se ti se paska shkuar në hotel. Merr autobusin dhe ik në Golem. Gruaja është çmendur me këtë dhe ka ikur” shprehet Rama./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : CITY NEWS ALBANIA