Loredana zbulon të dashurën e re të Mozzik dhe është fiks si ajo

Kështu të paktën ka lënë të nënkuptohet ish-bashkëshortja e tij.

 

 

 

Duket se në jetën e Mozzik ka hyrë një femër e re dhe ajo duket fiks si Loredana.

 

Kështu të paktën ka lënë të nënkuptohet ish-bashkëshortja e tij.

Pasi Mozzik publikoi dje këngën e tij të re, ku dukej si një diss për Loredanën, ku e quante një femër lakmitare, reperja nuk ia ka përtuar.

Ajo publikoi një mesazh të koduar në Instagram, që mendohet se i drejtohet pikërisht këngëtarit.

Sipas postimit Mozzik ka një të dashur të re që i ngjason identik ish-bashkëshortes së tij.

“Kur ish i dashuri ka një të dashur të re dhe ajo ngjan fiks si ty,”– shkruhet në përshkrimin e fotos që publikoi Loredana ku shfaqet Kim Kardashian duke qeshur.