A do të marrë pjesë në filma p*rno? A është në një lidhje ? Modelja s*ksi ‘hap zemrën’ dhe flet

Modelja dhe influencuesja Ines Trocchia ka folur së fundmi për kanalin italian ‘Rai Due’.

Në intervistën e saj bukuroshja Ines foli gjërë e gjatë si për jetën e saj sentimentale por edhe nëse do të marrë pjesë sërish në filma pornografikë.

Image

‘Jam në Amerikë për punë por jo për tu bërë pjesë e filmave ponografikë. Shumë njërëz që më shohin që publikoj foto nga Amerika më pyesin nëse do të filloj xhirimet për  ponografi, por tani për tani nuk është pjesë e mendimeve të mija kjo gjë. Tani po përqëndrohem më shumë tek projektet e reja që kam pasi kam shumë gjëra për të bërë.

‘Gjithashtu kam katër muaj që nuk jam në një lidhje mund të qëndroj dhe 2 vite të tjera pa bërë dashuri pasi po pres njeriun e duhur. Nuk më intereson shumë më ajo pjesë’ është shprehur tifozja e çmendur e Interit.

‘Cilat kanë qënë kërkesat më të çuditshme që ke marrë në rrjete sociale’ ishte një tjetër pyetje që moderatori i drejtoi modeles.

‘Po së fundmi një zotëri donte të më dërgonte një palë mbathje të një vajzeje që pozonte për ’Playboy’ që më pas unë ti firmosja dhe t’ia dërgoja sërish atij. Sigurishtë që nuk i’u përgjigja’

‘Tani që je beqare ke kërkesa nga futbollistët e njohur’ ishte një tjetër pyetje për modelen.

‘Sigurishtë shumë nga lojtarët e njohur  kanë filluar të më shkruajnë përsëri’ është përgjigjur modelja.

ImageImageImage