“Çmendet” Juventusi/ Oferta e fundit për Pogba është monstruoze

Juventusi nuk ka hequr dorë nga Paul Pogba. Madje, “Zonja” po përgatit një ofertë vërtetë të bujshme për “Djajtë e Kuq”.

Sipas “Tuttosport”, Juventusi është gati të sakrifikojë Paulo Dybalan për yllin francez. Argjentinasit nuk po i ecën edhe aq mirë te bardhezinjtë, gjë që u duk edhe në ndeshjen e fundit ndaj Romës, ku pati tensione me Sarrin. Në anën tjetër, Solskajer do e priste “La Joya-n” krahëhapur.

Në garë për Pogban është edhe Real Madridi, por Perez është lodhur nga tekat e kampionit të botës dhe mund të heqë dorë prej tij, edhe pse kërkohet me çdo kusht nga Zidane.