FOTO/ Flokët lejla, guxon Eli Fara me një look të pazakontë

Këngëtarja e njohur Eli Fara komentohet shpesh në media për pamjen e saj që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet kalojnë.

Ajo mbetet një ikonë e bukurisë shqiptare, dhe rrëmbën herë pas here vemendjen me postimet e saj.

Këngëtarja ka vendosur t’i lyejë flokët në ngjyrën lejla, duke na sjellë një pamje të pazakontë të vetes.

Ndjekësit e kanë komplimentuar pafund Eli Farën në rrjete sociale, pas ndryshimit që s’pritej. Me sa duket për këngëtaren vitet janë thjeshtë shifra, dhe nuk do t’ja dijë për moshën e saj.

Image