FOTOT-Sot është një nga vajzat më seksi/ Eni Koçi zbulon fotot nga fëmijëria

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare Eni Koçi është një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar.

Eni është shumë aktive ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshëmria e saj. Ditën e sotme është bërë mjaft nostalgjike teksa ka publikuar disa doto nga fëmijëria e saj.

Në fotot e publikuara Eni është një vajzë shumë e vogël e cila duket e lumtur në krahët e nënës së saj.

Eni nuk ka duruar dhe këto foto nga fëmijëria e saj i ka ndarë me të gjithë në Instastory.

Për më tepër fotot mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al