“Më ndryshove botën”/ Reperi i dedikon fjalët më romantike reperes shqiptare

Para pak javësh reperi Sin Boy dhe reperja Rina Balaj ndanë me të gjithë fansat e tyre lajmin se ishin në një lidhje dashurie. Por kjo nuk është e gjitha pasi dyshja duket se kanë nisur bashkëjetesën madje treguan dhe ambientet e shtëpisë tyre të re.

Dyshja shihen gjithnjë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe nuk kanë munguar as dedikimet romantike të dashurisë.

Vetëm pak më parë, reperi publikoi në llogarinë e tij një foto me partneren, krahas së cilës shkruante:

“Jam i lumtur kur ajo është e lumtur.Faleminderit që ndryshove botën time. Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë. Të dua”- ishin fjalët e tij të ëmbla dedikuar reperes shqiptare.

 

 

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.