“Mësova çdo të thotë të duash”, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani bëhen prindër: Jeta më ndryshoi si kurrë më parë

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë.

 

Moderatorja solli sot në jetë djalin të pagëzuar me emrin Noah.

Lajmi u konfirmua nga vetë çifti me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Kuzhinieri publikoi një foto nga shtrati i maternitetit teksa qëndron me Fatmën dhe djalin e tyre.

Alfio shkruan se me ardhjen në jetë të Noah mësoi çfarë është dashuria dhe jeta e tij ndryshoi tërësisht.

“Sot mesova perfundimisht cfare do te thote te duash dhe te te duan, sot mesova perfundimisht cfare eshte dashuria❤️ sot jeta ime ndryshoi si kurre me pare, sot erdhi tek ne NOAH dhe babi Alfio dhe mami Fatma jane njerezit me te lumtur ne bote dhe e duan shume shume shume,”- shkroi ai.

Ndërsa Fatma ripublikoi postimin e tij në Instagram.