Nuk ta kanë fajin gazetarët Lulzim!

Gazetari, Denis Dyrnjaja, përmes një postimi në Facebook, është shprehur se lideri i opozitës, Lulzim Basha u hakërrehet gazetarëve sikur e kanë ata fajin përse ai thotë ndryshe dhe vepron ndryshe dhe del i pabesueshëm në sytë e publikut

“Është i pakuptueshëm nervozizmi i liderit kur e pyesin gazetarët përse pranoi negociata me Damian Gjiknurin. Lideri iu hakërrehet gazetarëve sikur e kanë ata fajin përse thotë ndryshe dhe vepron ndryshe dhe del i pabesueshëm në sytë e publikut. Gjithsesi koha do të flasë për faktet, të vërtetën dhe moralin politik.”,– shkruan Dyrnjaja/dritare.net