Pushime në Tajlandë/ Morena ndez Instagramin me video hot

Morena ndodhet në Tajlandë me pushime, nga ku ka postuar një video ku shfaqet seksi dhe në super-formë.

Morena ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet me bikini, ndërsa para saj ka një pamje spektakolare të natyrës.

“Ëndërr e madhe”, shkruan ajo mbi video.