Videoja që po bën xhiron e rrjetit, ylli anglez futet në lavatriçe dhe …

Një episod humoristik po bën xhiron në rrjetet sociale në Angli. Protagonist për këtë histori janë bërë 2 futbollist të West Hamit në Premier League, Jack Wilshere e Declan Rice.

Ish-mesfushori i Arsenalit, Wilshere për ta befasuar Ricen që kishte ditëlindjen, u fut në një lavatriçe gjigande që ndodhej në dhomat e zhveshjes tek klubi i West Ham, duke e tromaksur shokun e skuadrës.

Në momentin që aty pranë kalon mesfushori  Rice,  Wilshere hap derën e lavatriçes dhe tremb bashkëlojtarin. Ky momet është fiksuar nga kamerat dhe është duke bërë xhiron e internetit.