FOTO/ Digjet një makinë te kryeministria

Një makinë ka marrë flakë mesditën e sotme tek Kryeministria.

Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Forcat e policisë ndodhen në vendngjarje për të hetuar ngjarjen dhe për të zbuluar shkaqet e zjarrit.

Nga ngjarja nuk ka persona të dëmtuar.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *