‘Na çave tr*pin e bone legjende Sanremon’ ja si i përgjigjet Alketa ndjekësit

Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu  dhe prezantuesi i famshëm Amadeus ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Porta Porta” në “Rai1” me të cilin postoi një video nga paskuintat.

Në këtë video Alketa vendosi t’i përgjigjet edhe komenteve të shumta nga fansat që e përgëzojnë për arritjen.

Mes komenteve, Alketa i është përgjigjur edhe një komentuesi që i shkruan:

“He se na cave trapin me gjith Sanremo se e bone legjend sikur ke shku ne MARS”.

“E mo mire mbaje veten. Shiko beji ndonjerit tatoo SANREMOOO! Do te duket nje veper e bukur e do e duash dhe ti kete pjesmarrje”, ia kthen Alketa.

Image

© SYRI.net

© SYRI.net