“Ndoshta nuk do të më shihni më kurrë”/ Adrola Dushi për herë të parë pjesë e një videoklipi

 Modelja shumë e dashur shqiptare Adrola Dushi është bërë pjesë e videoklipit të këngëtarit Eugent Bushpepa.

Modelja tregon se kjo është hera e parë dhe ndoshta hera e fundit që do të jetë pjesë e një videoklipi por për këtë ka zbuluar dhe arsyen pse vendosi të jetë pjesë e këtij projekti.

“Ju nuk më keni parë në asnjë videoklip dhe ndoshta nuk do të më shihni më asnjëherë, por këtij djalit, ose më saktë, këtyre djemve nuk i thoja dot jo. Rresheni rock’s. Erdhëm të tre nga një qytet i vogël dhe ia dolëm të ndërtonim ëndrrat tona.

Gent, unë kam qenë, jam dhe do të jem gjithnjë fanse e muzikës dhe zërit tënd. Reni, ti je bashkëpunëtori i vjetër, profesionist i vërtetë, tanimë shoku im”, ka shkruar Adrola në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale.