Përplasje me armë zjarri në Korçë, shoqërohet një person

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në qytetin e Korçës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit.

Burime nga policia thanë se kanë shoqëruar në komisariat një nga palët që është përfshirë në konflikt.

Të tjerët janë identifikuar dhe janë shpallur në kërkim.

Gjatë sherrit është qëlluar në ajër dhe nuk ka persona të lënduar.