Policia: Ilda Bejleri akuzohet për dy vepra penale!

Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, policia ka njoftuar se gazetarja Ilda Bejleri, në lidhje me aksidentin e djeshëm akuzohet për dy vepra penale, “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”. Njoftimi i policisë:

 

Gazetarja e sportit aksidentoi dje në mesditë një zonjë 63-vjeçare dhe u largua nga vendngjarja. Ndërkohë e aksidentuara, ndodhet në Spitalin e Traumës në pritje të operohet./L.F-dritare.net