VIDEO/ Pamje spektakolare, shitësja në Elbasan i rrëmben pistoletën grabitësit

Pamje spektakolare vijnë nga Elbasani.

Grabitja e një argjendarie pak ditë më parë është regjistruar nga kamerat e sigurisë.

Kjo video është publikuar sot ekskluzivisht nga ABCNews, dhe në të duken momentet e grabitjes dhe në një moment, pronarja e argjendarisë i rrëmben pistoletën grabitësit Astrit Thaçi.

Për më shumë, ndiqni pamjet: