A mendoni se Princ LEKA është kandidat më i mirë se Luli Basha?

Çifti mbretëror ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Krishtlindjes.

Princ Leka ka postuar një foto familjare ku shihet me bashkëshorten Elia Zaharia dhe vajzën e tyre të vogël, Princeshën me emrin Geraldine.

Në postimin e tij Princ Leka shkuan se kjo festë i ka gjetur të plotësuar, pasi erdhi në jetë vajza e tyre.

“Të dashur miq e dashamirës! Familja jonë ju uron nga zemra Gëzuar Krishtlindjen! Qofshi kurdoherë të bekuar! Me shumë emocion këtë vit, kjo festë e ngrohtë na gjen të plotësuar me ëngjëllin tonë të vogël! Ky vit na solli dhuratën më të bukur në jetë. Urojmë që secili prej jush, paçkah këtyre kohërave kaq sfiduese, të realizojë ëndrat dhe të gjejë lumturi e harmoni! Nga zemra, Ne të tre…” shkruan në postimin e tij Princ Leka.