Arjoni dhe Serena Sula s’kanë limite, publikojnë videon e nxehtë kur prekin organin gjenital

Pas zhgënjimit nga Ana dhe pas vëmendjes së madhe që mori me foton e publikuar në shtrat, Arjon Luli i Për’puthen duket se ka gjetur mbështetje të madhe tek një person tjetër. Ai është parë shumë në shoqërinë e modeles së njohur Serena Sula, por videoja e fundit ka treguar që ata kanë diçka më shumë.

Pas pozave të nxehta në vaskë, Arjoni ka publikuar një video në Snapchat, ku modelja e prek nga organi i tij gjenital, teksa ai bëhet gati për ta nxjerrë. Ata dëgjohen teksa qeshin dhe me vetëdjen e tyre e kanë postuar videon në rrjetin social. Videoja ka habitur shumë ndjekës të tyre.