Marku dhe Rudina çifti më i adhuruar nga demokratët dhe socialistët

Dembacaj – Frroku

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar, së fundmi dhe për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Moderatorja ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory duke mos kursyer në asnjë moment përgjigjet e sinqerta.

Rudina jo vetëm që ndau bisedën e fundit me Markun, por i zbuloi të gjithëve se fjalët e ëmbla nuk mungojnë asnjëherë.

Screenshot_7.jpg

Siç shihet ai është tepër i dhënë pas saj dhe shumë i dashur.