Ambasadorja Yuri Kim duke blerë gështenja

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim dhe ajo suedeze Elsa Hassad e kanë kaluar sëbashku ditën e sotme, ku kanë shëtitur në Kodrat e Liqenit Artificial.

Ata kanë shkëmbyer biseda të shkurtra me qytetarët, ndërsa është ndalur edhe për të blerë gështenja.

Ka qenë vetë ambasadorja Kim ajo e cila ka publikuar  dhe fotot me ambasadoren suedeze me të cilën është ndalur dhe në qendër të kryeqytetit pranë statujës së ‘Skënderbeut’.