“200 FRESSH-ista djegim teserat e PS dhe i bashkohen Rinisë Kuqezi”

Kreu i Aleances Kuqezi, Kreshnik Spahiu në një status në rrjetin social facebook shkruan se 200 të rinj të Fresshit kanë grisur teserat dhe janë bashkuar forumit rinor të Aleancës Kuqezi. Ja çfarë shkruan Spahiu në facebook.

200 FRESSH-ista djegim teserat e PS dhe i bashkohen Rinisë #kuqezi?⚫️ STOP hashashit ?