22-vjeçari nuk i bindet policisë, braktis makinën dhe i gjendet drogë

Një 22-vjeçar në Durrës është shpallur në kërkim ditën e djeshme, pasi nuk iu bind urdhrit të policisë për të ndaluar.

I riu Armand Xhaferri po udhëtonte në autostradën Durrës-Tiranë dhe u largua pasi policia i kërkoi që të ndalonte.

Ai braktisi makinën dhe u largua me këmbë. Në mjetin e tij tip Nissan, uniformat blu gjetën 18.5 gr kanabis, ndërsa është shpallur në kërkim drejtuesi 22-vjeçar.