25 kg drogë në bagazhin e makinës, arrestohen 4 perosna në Kukës

Policia e Kukësit ka arrestuar 4 persona, pasi ka zbuluar 25 kg lëndë narkotike, e dyshuar si kanabis sativa në automjetin me të cilin udhëtonin. Lënda narkotike ishte e futur në thasë të errët dhe fshehur në bagazhin e makinës. Katër personat e ndaluar janë: Jetmir Dega 29 vjeç, Agron Çakrri 37 vjeç, Sajmir Muça 38 vjeç dhe Erlind Pali,33 vjeç.

Policia po heton në gjendje të lirë edhe dy persona të tjerë që  shoqëronin makinën e trafikantëve, policia vendosi t’i hetojë në gjendje të lirë.