3 te plagosur, aksident ne Rinas

Një përplasje mes një fuoristrade dhe një kamioni ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rinas, ku kanë mbetur të plagosur tre persona.

Nga të dhënat e para mësohet se një prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka nisur hetimet për të sqaruar rrethanat.