Foto/ Armina Mevlani në një tjetër Javë Mode. Nga Parisi në …

Armina Mevlani shkëlqeu më veshjet e saj gjatë Javës Së Modës në Paris, dhe tani është përball një tjetër sfide. Nga Parisi, bloggerja ka udhëtuar drejt Turqisë, ku do të ndjekë edhe Javën e Modës aty. Akomodim në një hotel luksoz dhe disa nga momentet e ditës së parë aty, Armina i ka shpërndarë në Instagram për fansat e saj.

Dhe për ju që akoma nuk e keni vënë re, Arminës i ka ardhur ushqimi në dhomë.

https://www.instagram.com/p/BLbEoqOhQny/?taken-by=armina_mevlani