Adelina Berishën nuk do ta njihni në këtë foto (Foto)

Këngëtarja shqiptare Adelina Berisha, pos këngëve hite të saj, njihet edhe për format bombastike, transmeton orainfo.

Ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë kështu cdo moment nga jeta e saj private me fansat e saj.

Edhe kësaj radhe ajo ka postuar një fotografi, ku shihet me një nga efektet e SnapChat, dhe po duket mjaftë simpatike.a_1476169790-3170355 aa_1476169800-5107351