Aksident në Tiranë, makina del nga rruga dhe përfundon në Lanë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar e përmbysur jashtë saj.

Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit dhe mendohet se shkaqet janë shpejtësia e madhe e automjetit dhe lagështira në rrugë.

Ende nuk ka raportime për të plagosur apo të lënduar nga aksidenti.

op

pp