Aksident në Tiranë, një i vdekur tek semafori i Laprakës

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur tek semafori i Laprakës, ku mësohet se një grua ka ndërruar jetë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, ndërsa nuk dihet ende identiteti i viktimës, që ndërroi jetë duke u transportuar në spital.