Aksident i rëndë në Librazhd, të plagosurit në rrugë (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Librazhd, ku një makinë është përplasur me një furgon. Shoferët e rastësishëm kanë dërguar menjëherë në spital në gjedje kritike për jetën pasagjerët e dy mjeteve.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

JOQ ka publikuar fotot e këtij aksidenti të rëndë.

lblb2lb3