Aksidenti në Korçë, humb jetën edhe një gardian tjetër

Eshte thelluar bilanci i aksidentit tragjik ne Korçe, i ndodhur diten e sotme prane fshatit Plase.

Furgoni qe transportonte disa gardiane te Burgut te Drenoves, eshte perplasur me nje mjet dhe ka dale nga rruga.

Veç gardianit Fatmir Islamaj, ka humbur jeten edhe Agim Besho, duke e çuar në dy numrin e viktimave.