Aksidenti, përplaset furgoni i policinë, rëndë 3 policë e një qytetar

Një tjetër aksident ka ndodhur mesditën e sotme.

Dy makina, njëra prej të cilave është furgon policie janë përplasur në kryqëzimin e Patokut në rrugën mes Fushë Krujës e Milotit.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur 3 efektivë policie dhe një qytetar që ndodhej në makinën tjetër.