Aksidenti tragjik në autostradë/ Trupi i viktimës me kokë të prerë (video)

Pamje shokuese janë publikuar nga vendngjarja në autostradën Tiranë-Durrës, ku një kalimtar humbi jetën pasi u përplas nga një makinë.

Njoftimi i Policisë së Tiranës:

Më datë 17.10.2016, rreth orës 19:05, në rrugën dytësore të Autostradës Tiranë-Durrës, pranë një qendre tregtare, një automjet me targa AA 730 MP që drejtohej nga shtetasi A. M., ka aksidentuar këmbësorin e seksit mashkull, rreth 60 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në moment si pasojë e plagëve të marra.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Drejtuesi i mjetit është ndaluar në flagrancë dhe është shoqëruar nga shërbimet e Qarkullimit Rrugorë Tiranë.

Lexo edhe