Alban Hoxha i bën një dhuratë të veçantë Çiljetës (FOTO)

Tashmë lidhja mes këngëtares seksi Çiljeta Xhilaga dhe portierit të partizanit, Alban Hoxha është bërë publike.

Ndërkohë që këngëtarja duke bërë shkaka ka publikuar në rrjet dhe datën e saj të martetsës, por komenti më poshtë i këngëtares të bën vërtetë për të qeshur.

“S’e ka seriozisht jo, jo për gjë por kam edhe një koncert në këtë datë…” – ndërkohë ndjekësit kanë qeshur me këtë postim, por edhe kanë uruar që dita e saj e dasmës të jetë sa më afër.

ciljeta_1475990909-6805600