Albërie Hadergjonaj ekspozon gjoksin si shumë / FOTO

Albërie Hadërgjonaj në shumë raste është përfolur si një ndër gratë më tërheqëse shqiptare.

Format e saj të trupit dhe mënyra se si vishet, si duket gjithmonë i ka dhënë një epitet të tillë.

Përkundër moshës, Albërie Hadërgjonaj po bën namin me linjat e saj perfekte.

Jo vetëm në klipe, këngëtarja po i çmend ndjekësit e saj edhe në rrjetet sociale, me postimin e fotografive ku duket tejet provokative, ajo ka publikuar një në të cilën ka ekspozuar pak si shumë gjoksin.auto_alberie_hadergjonaj1476372091