Andi Lila ngacmon pas shpine, Gerard Pike e ofendon

Në stadiumin “Loro Boriçi” po luhet takimi i shumëpritur mes Shqipërisë dhe Spanjës, takimi i tretë për të dy ekipet. Ndërkohë që ndeshja po vijon normalisht në minutën e shtatë u ndje një nervozizëm midis lojtarëve spanjollë dhe çunave të kombëtares.auto_Screenshot_61476039693-1

Konkretisht, Andi Lila ka ngacmuar nga pas mbrojtësin e Barcelonës, Pike gjatë një goditje dënimi, shkruan JOQ. Ngacmim ky që nuk është pritur fare mirë nga Gerard Pike dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj Lilës. Mirëpo gjithçka është mbyllur me kaq dhe ndeshja po vijon normalisht. /JOQ