Anxhela Martini i jep “çmim” të dashurit (Foto)

Të gjithë e kujtojmë ditëlindjen e fundit të modeles Anxhela Martini, së cilës ju bë një surprizë përrallore nga i dashuri i saj Dragos.

Për ditëlindjen e tij edhe Anxhela mendoi t’i organizonte një surprizë dhe diçka të tillë e kanë shpërndarë të dy në rrjete sociale. Megjithatë detaji që ka rënë në sy janë statujat me simbolin e  çmimit Oskar që ka realizuar Anxhela. Në një nga statujat shkruan: “I dashuri më i mirë” dhe në tjetrën “Mbretëresha më e mirë e dramës”. Mesa duket Anxhela i ka dhënë “çmim” vetes por edhe të dashurit të saj duke e klasifikuar si të dashurin më të mirë të saj